czwartek, 12 stycznia 2012

The mRobo Ultra Bass

Hej, tu @RapeMeBieberx3 . Na początek chciałam ogłosić, że jednak Was nie opuszczę, wręcz przeciwnie, zostałam współwłaścicielką bloga. Dziękuję kochanej @Drummer_girl_  , że mi to zaproponowała <3
 Będzie mi bardzo bardzo miło z nią tu współpracować dla Was :)
To tyle z ogłoszeń. Czas na newsy ;)

Justin Bieber wziął udział w  targach międzynarodowych pokazów elektronicznych w Las Vegas w Centrum kongresowym, które odbyły się w środę, 11 stycznia 2012 roku.
Justin Bieber, założyciel TOSY Robotics - CEO Ho Vinh Hoang oraz  muzyczna dziennikarka Allison Hagendorf  przedstawili  The mRobo Ultra Bass, mówiącego  i tańczącego robota  przy stoisku TOSY Robotics na  międzynarodowych targach pokazów elektronicznych w centrum kongresowym w Las Vegas, Nevada, które odbyły się w 2012  roku.
CES, na największym światowym pokazie technologii konsumenckich targów,  zostanie ukazany 13 stycznia i obejmie ponad 3.100 wystawców prezentując najnowsze produkty i usługi dla około 140,000 uczestników.

Zdjęcia z tego wydarzenia:
+ dodatkowo nagranie:


Jak wam się podoba robot? 


PS: Justin był prześwietnie ubrany. Jak zawsze, ale kurtka i biała koszulka z kolorowym motywem wyjątkowo mi się spodobały. Dobrze mu w jeansowych ciuchach.
Jak sądzicie?


Czekamy na Wasze opinie w komentarzach kochani!  :)

1 komentarz:

  1. Spoko robot, ale zgadzam się, że Justin był świetnie ubrany ♥
    jak to mówią: "ładnemu we wszystkim ładnie", ale w tym wygląda zajebiście !

    OdpowiedzUsuń