sobota, 31 marca 2012

Film Marka Wahlberg'a z udziałem Justina?

Mtv.pl napisało artykuł na temat nowego filmu Mark'a Wahlberg'a.Wcześniej krążyły plotki, że chce wyreżyserować remake produkcji o koszykówce: "Przetrwać w Nowym Jorku". Jak to często bywa informacja okazała się nieprawdziwa.. no.. może nie całkiem. Remake - owszem, będzie, ale nie tego filmu, o którym mówiono. Wahlberg zamierza nakręcić wersję obrazu, który stał się dla niego jednym z kamieni milowych kariery,czyli remake thriller'a "Strach". W projekcie ma pojawić się Justin. Film będzie opowiadać historię związku osieroconej licealistki i chorego psychicznie chłopaka, w rolę którego ma się wcielić nasz osiemnastoletni Kanadyjczyk.
Mark zamierza zrobić z Biebera gwiazdę kina. „Mam bardzo dobrą intuicję” - mówi. „Gdy patrzę na Justina, spędzam z nim czas, rozmawiam, widzę, co robi i jak się zachowuje – wiem, że to materiał na gwiazdę filmową!” 


Jak potoczą się losy rzekomego filmu, przekonamy się wkrótce. Tymczasem Justin najwięcej czasu poświęca pracy nad nowym albumem BELIEVE. Jest przede wszystkim artystą muzycznym - to jest priorytet. :) 

1 komentarz:

  1. Jeżeli to o tym filmie mowa: http://pl.wikipedia.org/wiki/Strach_(film_1996) To chyba nie bardzo mi się podoba postać, którą ma grać Justin :/

    @Julka_Belieber

    OdpowiedzUsuń