niedziela, 25 marca 2012

Justin razem z Seleną w filmie?

Prawdopodobnie szykuję się nowa produkcja z Justinem i Seleną w rolach głównych. Chodzi o musical Durango Grundyweather’a pod tytułem "The Etch A Sketch Chronicles".
Według portalu internetowego " The Spoof " Pan Grundyweather spotkał się z przedstawicielami magazynu Pomona Vox of Silver Screen Showcase i wyjawił kilka sekretów dotyczących nowego projektu. Powiedział, że w filmie ma zagrać Justin Bieber i jego dziewczyna Selena Gomez. Para ma wcielić się w dwójkę przyjaciół podróżujących z rodzinnego miasteczka (Wichita w Kansas) do Hollywood w poszukiwaniu osoby, która zechciałaby podpisać z nimi kontrakt nagraniowy. Kanadyjczyk na zagrać postać Dusty’ego Masonmix’a, a Selena Polkę Velvetgarden. Johny Deep ma wcielić się w ojca panny Velvetgarden, który codziennie wypija całą butelkę Johnny Walker Red. Gary Busey wystąpi jako dziadek chłopaka odgrywanego przez Justina. Postać Gary'ego to Shackleford “Boom-Boom” Herringstick, 59-letni były Zielony Beret. Walczył w Wietnamie i podobno w pojedynkę przechwycił 27 Viet Cong w Walentynki 1972 r. tylko z odnowioną bazooką i nożem do masła.
Durango ujawnił też, że Bieber i Gomez wspólnie napiszą ścieżkę dźwiękową do filmu. Podobno powstały już dwa kawałki “I Don’t Really Mind The El Lay Earthquakes At All – It’s The Incessant Car Honking That I Hate” oraz “The Ballad of The Etch A Sketch Chronicles.”. Chłopak uznał, że on i jego partnerka zaśpiewają główną piosenkę filmu. Para planuje oddać 5% swojej gaży z całego przedsięwzięcia na przebudowę The Gary Busey Home For The Confused.

Myślicie, że to prawda?
A jeśli tak, to podoba Wam się ten pomysł?


1 komentarz:

  1. Oni razem w jednym filmie ?! Dobre, mam nadzieje że NIGDY do tego nie dojdzie.
    Ona Polkę ? To co u Nas sami mulaci ?! Masakra. :/

    OdpowiedzUsuń