czwartek, 26 kwietnia 2012

Wywiad dla US Magazine

Pierwszy wielki krok. Masz już 18 lat!
 Wiesz co? Jestem podekscytowany, że nie muszę być sprawdzany przez mamę każdej nocy. (Śmieje się) Gdziekolwiek chciałem iść, moja mama musiała o tym wiedzieć. Ona się martwi! Jednak teraz kiedy jestem osiemnastolatkiem nie muszę jej o tym mówić. To jest świetne.
 Ona wciąż traktuje cię jak dziecko?

 Ciężko jej odpuścić. Czasami się kłócimy, bo traktuje mnie jak dziecko. Ale wiem, że pod koniec dnia ona jest po prostu ochronna(?)

 Inna duża zmiana. Żyłeś w niepełnym wymiarze godzin (w znaczeniu "nie przebywałeś/mieszkałeś cały rok w..") w LA w minionym roku.

 Tak, tęsknię za porami roku. Tu jest zawsze ciepło. Z pewnością tęsknię za Stratford - wracam tam by zobaczyć się z rodziną i przyjaciółmi. Prawdopodobnie ostatecznie będę mieć tam dom.

Przynajmniej spędzasz czas przeznaczony dla rodziny z Seleną. Co w niej kochasz?

Justin: Nie wiem! Ona dba o siebie w bardzo elegancki sposób. I moja rodzina ją kocha - a ona (rodzina) jest ciężka, bo moja mama jest naprawdę wybredna. Moja mama chce, no wiesz, dobrej chrześcijanki z dobrymi manierami.

Teraz lepiej rozumiesz dziewczyny?

 Każda dziewczyna jest inna, więc ciężko je rozgryźć. Przy każdej trzeba napracować sie tak samo. Ale każda kobieta działa inaczej. Nie mogę ich zrozumieć! Ale wiem że dziewczynom trzeba mówić cały czas ze są piękne i że się je kocha. Więc jeśli jestem z dziewczyną robie to . Mówię im jak najwięcej.

Najbardziej romantyczny prezent jaki kiedykolwiek podarowałeś?

  Nie mówię komu, ale niedawno dałem dziewczynie drogą, diamentową bransoletkę. Była bardzo ładna, wiem, że jej się podoba!

Czy ty i Selena nagracie kiedykolwiek duet?

  Tak. Uważam, że ona jest bardzo utalentowana. Byłoby wspaniale. Na razie nic nie planujemy, ale nie mam nic przeciwko! 

Teraz o małżeństwie..

Nie planuje się jeszcze żenić! Jest zbyt wcześniej. Ale na pewno chce mieć dzieci i to nie jedno, ponieważ przez większość mojego życia byłem jedynakiem. Chcę by moje dzieci miały braci i siostry. Ale to nie będzie taka ogromna rodzina jak u Brada Pitta i Angeliny Jolie.

Wciąż mieszkasz z mamą prawda?

Tak.

Ulubiony przedmiot w szkole?
Historia Ameryki. Jest bardziej interesująca od tej którą mamy w Kanadzie. Tak wiele się tu dzieje..Uważam że to fascynujące. Najmniej ulubiony...Nienawidzę matematyki. Nie używam jej. Poważnie kiedy ostatni raz używałem algebry ? Wolę kalkulator.

Jak jest w twojej sypialni ?

Jest całkiem zwykła . 62 calowy telewizor, biały kredens, jakieś fajne lampy, to już wszystko. Ale mam największe łóżko ! Wygląda jak statek kosmiczny ! -jest bardzo nowoczesne, zaokrąglone po bokach.

Tymczasem, nowy album!

Tak to ekscytujące. Z Believe chciałbym się rozwijać , uderzać w inne gatunki i zrobić coś czego ludzie się nie spodziewają. Ostatni album był moim pierwszym albumem i nie za bardzo wiedziałem jak to się robi. Teraz mam więcej wprawy, coproducing, ćwiczenia głosu, rozwijanie dźwięku. Mam nadzieje że to będzie historyczne wydarzenie !


Mówiąc historyczny, twój program nauczania dobiega końca.

Być może będę mieć ceremonię. Usher uważa że powinienem świętować ze swoimi przyjaciółmi tak jak po zakończeniu szkoły. Więc prawdopodobnie będzie impreza.

5 komentarzy:

 1. dziwne , bo nie mówił o Selenie jak o dziewczynie , lecz jak o przyjaciółce : )
  ale kocham ten wywiad <3 zabawny jest ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. dlaczego dodajecie tylko 1 post dziennie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z tym postem akurat tak wyszło. Przepraszamy

   Usuń
  2. sorry ale cześciej tak jest.. od czasu do czasu dodacie 2 posty

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń