poniedziałek, 4 czerwca 2012

We will never forget.

Przychodzi czas kiedy przestajesz korzystać ze swojego konta na twitterze.Może dlatego ponieważ Justin przestał korzystać ze swojego, lub dlatego że dorosłaś.

10 lat później będziesz jechała autem, i razem ze swoją rodziną usłyszycie "Aye aye aye", pogłośnisz radio i przypomnisz sobie pierwszy singiel One Time. Zdjęcie małego chłopca w szarej bluzie i łzy zaczną spływać po twoich policzkach. Zjedziesz na pobocze i to wszystko powróci.

Trasy, Bieber-blasting, wywiady, twój twitter, sesje zdjęciowe, plakaty, uśmiechy, łzy, spotkania, wspomnienia, KIDRAUHL.

Będziesz myślała o chłopaku który całkowicie zmienił twój świat. O chłopaku który uczynił że czułaś się piękna nie ważne co by było, byłaś tego warta. Był jedyną osobą która powodowała że się uśmiechasz kiedy nie miałaś humoru. Był osobą która sprawiła że uwierzyłaś w to że marzenia mogą się spełnić. Pamiętasz wszystkich niesamowitych przyjaciół których poznałaś dzięki niemu.

Przypomnisz sobie jaka szczęśliwa byłaś, kiedy byłaś częścią czegoś niesamowitego jedynie kilka lat temu. Jak niesamowite było należeć do fandomów (fanclubów) które tak dużo dla Ciebie znaczyły.

Przypomnisz sobie o ludziach którzy byli tacy jak ty, światowi, myślałaś że oni żyli właśnie w tym samym czasie co ty. Wiesz dlaczego?

Ponieważ Beliebers nigdy nie odejdą . Nigdy nie odejdziemy. Nigdy nie zapomnimy.


Przepraszam za błędy <3

14 komentarzy:

 1. omb *_*
  prawie sie popłakałam, dzięki za tłumaczenie <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Po plakalam się jak to czytałam :) xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Osz...wow <3 mocne..<3

  OdpowiedzUsuń
 4. jejku! poryczałam się !!

  OdpowiedzUsuń
 5. to prawda nigdy o nim nie zapomnimy ...piękne;*

  OdpowiedzUsuń
 6. to jest piękne ;)) miałam łzy w oczach ;d

  OdpowiedzUsuń
 7. to takie głębokie (bez sarkazmu) :)
  http://irmelin.soup.io

  OdpowiedzUsuń
 8. To jest świetne <3333
  Bardzo głębokie i wgl ! Zgadzam się nigdy nie zapomnimy o Justinie ! <3

  OdpowiedzUsuń
 9. http://besty.pl/1379836/publish <3

  OdpowiedzUsuń