poniedziałek, 9 stycznia 2012

V Magazine. Sesja


Wypowiedź uogólnione +sesja.
Jak wiemy Justin jest bardzo wierzący ale nie chodzi on do kościoła gdyż nie ma na to czasu . Powiedział że woli się skupić na prywatniej modlitwie.
Mówi:
"Dużo jest religijnych osób ale większość z nich jest zagubionych. Chodzą oni do kościoła ...tak tylko chodzą. Nie chodzi o to ze nie mam do nich szacunku....ale lepiej skupić się na rozmowie z Bogiem i modlitwą do niego a nie chodzeniem do kościoła"
Choć Justin nie chodzi do kościoła ostatnio zrobił sobie tatuaż Jezusa na nodze.
Przejdźmy do zdjęć.
 

 

 
Na sam koniec okładka :

Jak podobają wam się zdjęcia ? 
Czy popieracie Justina pod względem nie chodzenia do kościoła ?

5 komentarzy:

 1. OMFG :o CO ZA ZDJĘCIA ♥_♥
  A no z tym chodzeniem do kościoła to w sumie nie wiem... robi co uważa.

  OdpowiedzUsuń
 2. kazdy robi co chce z tym chodzeniem do kościola.. i w sumie go popieram... i tez rozumiem,bo on nie ma czasu na chodzenie do kościola gdyz jest ciągle zajęty. A zdjęcia są mega <3 wogole dzisiaj rano na tt byla afera fanek tam z innych krajow,bo niektore mowily ze jak gej wygląda na tych zdjęciach.. super nie? Belieberki i nazywają go gejem....;/

  OdpowiedzUsuń
 3. zdjęcia są boskie. ♥ nie wiem ja Belieberki mogą mówić, że Justin wygląda na nich jak gej. -.-'
  a co do tego popieram Justina, lepsza jest modlitwa w ciszy i spokoju rozmowa sam na sam z Bogiem.. bo niektórzy chodzą do kościoła tylko dlatego, że chcą udowodnić coś sąsiadom.. albo chodzenie z przymusu też nic nie zdziała.. ja mam takiego proboszcza który zmusza aby młodzież chodziła do kościoła..

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. moim zdaniem Justin na tych zdjęciach wygląda jak jakiś bóg seksu ♥.♥
  a co do wiary i chodzenia do kościoła, to popieram całkowicie Justina, miałam to nawet ostatnio na polaku, przez te wszystkie przypowieści, nawet jakby człowiek chodził 3 razy dziennie do kościoła, a nic dobrego nie robi, to chrześcijaninem jest złym, nie liczy się, że słucha tego słowa bożego w kościele, a liczy się to, że czyni dobro, przestrzega dekalogu, pomaga innym, a Justin ma wielkie serce i pomaga innym i to jest właśnie najważniejsze, no i właśnie własna, wewnętrzna modlitwa z Bogiem jest najwartościowsza. Justin ♥

  OdpowiedzUsuń