wtorek, 20 marca 2012

Wywiad dla Complex.

O związku z Seleną:

Nie ma sposobu żeby ukryć całkowicie związek, bo wtedy to by było nieuczciwe wobec nas.
To jest jak:" Weź ten samochód, a ja wezmę ten samochód, a potem spotkamy się na miejscu.Następnie ty pójdziesz tymi drzwiami, a ja pójdę  tymi drzwiami. Będziemy na końcu drogi. 
Wracasz tym samochodem. Przejdziemy przez to, zrobimy to jak James Bond. Idziesz przez kuchnię . Pójdę za twoimi plecami . Następnie spotkamy się w szatni i się zobaczymy . " W tym momencie to nie jest związek. To jest ukrywanie tego przed wszystkimi. To jest niesprawiedliwe i nienormalne. 

Justin o paparazzi:

Wkurza mnie bardzo kiedy ludzie mówią:" Przetrwasz Justin, jesteś sławny, 
Ludzie zrobią zdjęcia. Olej to jesteś bogaty..!" To tak jak" Ej, wsiadasz w samolot, lecisz osiem godzin. Jestem zmęczony i mam wory pod oczami. Nie próbuję robić zdjęć. Nie zamierzam jechać do domu, obudzić cię i robić ci zdjęcia. "

Justin o byciu konkurencją :


W tym nie ma sensu jeśli nie próbuję być najlepszy . Rezygnuję z życia prywatnego, rodziny, przyjaciół by robić to co kocham i sprawiać że moi fani są szczęśliwi. Dlaczego mam zrezygnować z bycia po prostu piosenkarzem? Kiedy widać że chce być najlepszy. Kiedy wypuszczam perfumy, chce żeby to były najlepsze perfumy, nie chce być dziewiątym z kolei sprzedającym najlepszy zapach. Mój świąteczny album dwa razy pokrył się platyną na całym świecie . Ale to nie do końca to, to wciąż nie jest wystarczająco dobre dla mnie


Justin o ludziach którzy nie lubią jego muzyki :

"Czuję że to moją odpowiedzialność za bycie największym, którym moge być . Kiedy zaczął bym grać okropną muzykę, nie oczekuję ludzi takich jak ja. Kiedy robię dobrą muzykę, i ludzie nie mają powodów by mnie nie lubić, to tak jak by chcieli mnie wkurzyć . Ludzie po prostu muszą zaryzykować i posłuchać. Jeśli nie chcą zaryzykować to nie wiem. To będzie największy problem, jak sprawić że moja muzyka jest dla nich fajna"

Justin o tatuażach:


Chcę mieć więcej tatuaży kiedy będę starszy. Mój pierwszy tatuaż był zainspirowany książką Richard'a Bach’s ‘Jonathan Livingston Seagull’.Moja cała rodzina zrobiła sobie taki sam kiedy ja w wieku 16 lat. Oni mają go na nadgarstku ale ja chciałem w innym miejscu. Książka jest o mewie, która chce być kimś więcej niż tylko mewą. Staram się być kimś innym niż normalni ludzie. Staram się być ekstrawagancją .

6 komentarzy:

 1. możesz dac link do tego wywiadu? :) fajnie przetłumaczony

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. eee ja go tłumaczyłam z takiej stronki plotkarskiej też.
   justinbieberzone.com

   Usuń
 2. bedziesz wiecej jakis fajnych/waznych wywiadow tłumaczyc ? <3
  + Świetnie przetlumaczony ten wyzej :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli takowe będą to oczywiście :)

   Usuń
 3. Nic nie rozumiem zbytnio o zwiazku z selena

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodziło o to że urywanie związku nie ma sensu . I że to by było tak jak by oni się siebie wstydzili .

   Usuń